Elő szoktam venni a gyerekkori rajzaim, amiknek egy jelentős állomása a dinoszauruszos korszak. Próbálok újra kedvet kapni a rajzoláshoz ebből az időszakból, mert ilyenkor még önfeledten tudtam nekiállni az alkotásnak. Megtetszett valami egy rajzfilmből, képregényből vagy videójátékból és lelkesen nekiugrottam valaminek. Nem volt semmi belső vagy külső elvárás, megfelelési kényszer. Nem volt internet, közösségi média, mobiltelefon (okostelefonok pláne), posztok, lájkok, követők, mesterséges intelligencia. Ezek nem bonyolították az önkifejezés körüli gondolatokat.
